
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двері для душу Eos DWJ 70x197 RADAWAY
Характеристики кабіни
Стандартно доступні душові кабіни та двері з прозорого скла
Технічне креслення
Незвичайні варіанти
Профілі розширення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 70 cm |
| Висота | 197 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Eos DWJ I |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 24 049 ₴
- В наявності
- Код: 113019287
Стінки для душових кабін Radaway Eos Dwj 70 137983-01-01R
24 049 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
