
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна MODO NEW II WALK-IN 105x200 см з прозорого скла від RADAWAY
Сама кабіна продається на аукціоні.
Кабіни - це нова якість у наших ванних кімнатах, яка перетворить кожну на модну, стильну дизайнерську кімнату! Останнім часом таке рішення стає все більш популярним. Система передбачає розділення простору за допомогою безпечного скла та опор. Кабіни виглядають найкрасивіше, якщо їх встановити прямо на підлогу.
Характеристики кабіни:
Технічна інформація:
Розміри кабіни з аукціону:
Варіанти скла:
Захист скла:
Стандартне захисне покриття EasyClean.
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платні):
Можливо замовити кабіну з опорами в кольорі: чорний.
Вішалка для рушників:
Телескопічний кронштейн:
Гравіювання на склі:
Барвистий друк на склі:
На нашому аукціоні ви також знайдете:
- Ракель, який полегшить утримання салону в чистоті.
- Засоби для чищення кабіни та догляду.
- Душові піддони під плиткою.
- Лінійні стоки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 105 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 105 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 28 011 ₴
- В наявності
- Код: 87984960
Стінки для душових кабін Radaway ModoxII Walkin 3893050101
28 011 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
