

Доставка зі складу 5-10 днів.
КОД ТОВАРУ: S160-002Наявність запчастин (років) Так (мінімум 3 роки з моменту закінчення виробництва) Глибина 90 см Товщина скла 6 мм Гарантія 3 роки Колір Хром Колір профілю Хром Колір скла Прозорий Матеріал/матеріал Скло, Алюміній Підйомний механізм дверей Так Покриття Cleanpro Так Призначений для душового піддону Так Регулювання профілю стінки Так Тип кабіни Кутова Тип петель Петля врівень Ширина 90 см Магнітні ущільнювачі Так Висота 195 см Петлі врівень зі склом Так ГАРАНТІЯ НА КАБІНИ 3 РОКИ Висока якість кабін Cersanit гарантує тривале комфортне використання протягом 3 років. Гарантія поширюється на всі елементи кабіни.ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ CLEANPROСкло, вкрите захисним покриттям CleanPro, ефективно запобігає утворенню накипу.МЕТАЛЕВІ РУЧКИ З ОБЛИЦЮВАННЯМ БЕЗПЕЧНЕ СКЛО ТОВЩИНОЮ 6 ММ ПОВНА НАЯВНІСТЬ ЗАПЧАСТИНПІДЙОМНА ПЕТЛЯ РЕГУЛЬОВАНИЙ ПРОФІЛЬ СТІНИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Cersanit |
| Мoдель | Jota |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 21 814 ₴
- В наявності
- Код: 92554531
Стінки для душових кабін Cersanit Jota праві 90X195см S160-002
21 814 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

