
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ДУШОВА КАБІНА RAPID СКЛАДНА 100х90см КУТОВА
Надзвичайно функціональна кабіна RAPID FOLD
Представляємо вам нову серію кабін RAPID!
Дверцята та стінка виготовлені з високоякісного загартованого скла товщиною 4 мм. Вони мають захисне покриття Easy Clean, яке полегшує утримання салону в чистоті. Завдяки спеціальній фазі виробництва вони довговічні та легко чистяться.
Модель Rapid Fold має ефективну систему складання, яка дозволяє легко відкривати та закривати двері. Система петель розроблена для ідеальної плавної роботи під час використання. Завдяки надзвичайно продуманим рішенням ущільнювачі дверей забезпечують 100% герметичність і надійність під час використання.
Дверцята придатні для установки на підлогу з лінійним зливом і на душовий піддон.
Наша пропозиція також включає розміри:
І самі двері.
Серія RAPID включає кабіни та двері:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Rea |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 22 041 ₴
- В наявності
- Код: 89559071
Стінки для душових кабін Rea Rapid Fold REA-K6420+Rea-k6422
22 041 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
