
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна KN/TX5b-80-S+Bza biewW15 біла EW W15 ???? Квадратні кутові душові кабіни KN/TX5b+Bza з розсувними дверима стандартно заповнені загартованим безпечним склом товщиною 5 мм із модифікацією поверхні скла Glass Protect. Ходова система заснована на одиночних опорних роликах, встановлених у склі, і знімних нижніх роликах. Герметичність забезпечується магнітним ущільнювачем. Зручне ковзання дверей можливе завдяки естетичним хромованим ручкам, які також можуть виконувати функцію вішалки. Регульовані настінні профілі дозволяють компенсувати кривизну стіни. Кабіни висотою 190 см оснащені вбудованими акриловими душовими піддонами глибиною 5 см з сифоном.
Повні розміри (мм)| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 28 078 ₴
- В наявності
- Код: 43458511
Стінки для душових кабін Sanplast KN/TX5b-80+Bza 602-271-0221-01-231
28 078 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
