




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Modo New BRUSHED NICKEL II душова стінка 60x200 см із прозорого скла від RADAWAY

Особливості стінки Modo New BRUSHED NICKEL II

Технічна інформація
СТАНДАРТ

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платно)

ГРАВІЮВАННЯ Є можливість гравірування на склі. На вибір є 26 дизайнів. Ви також можете отримати індивідуальне гравіювання. Технологія лазерного гравіювання - це перманентна технологія нанесення мотивів на скло. Гравірований малюнок завжди знаходиться на зовнішній стороні, тому скло не втрачає своїх властивостей безпечного загартованого скла або простоти утримання в чистоті - скло захищене від бруду зсередини салону. Послуга лазерного гравіювання доступна в декількох варіантах скла: прозоре, Ultra Clear, ShowerGuard, Mirror, коричневе та графітове скло.
Можна встановити прямо на підлогу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 60 cm |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 20 448 ₴
- В наявності
- Код: 153332566
Стінки для душових кабін Radaway Modo New II 389064-91-01
20 448 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

