




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Modo New BRUSHED GOLD II Душова стінка 70x200 см із прозорого скла від RADAWAY

Особливості стіни Modo New BRUSHED GOLD II

Технічна інформація
СТАНДАРТ

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платно)

ГРАВЕР Є можливість гравірування скла. Пропозиція включає 26 дизайнів на вибір. Також можна зробити індивідуальне гравіювання. Технологія лазерного гравіювання - довговічна технологія нанесення мотивів на скло. Гравірований малюнок завжди знаходиться зовні, завдяки чому скло не втрачає властивостей безпечного загартованого скла або його легко підтримувати в чистоті - скло захищене від бруду зсередини салону. Послуга лазерного гравіювання доступна в декількох варіантах скла: прозоре скло, Ultra Clear, ShowerGuard, Mirror, коричневе та графітове скло.
Можна встановити прямо на підлогу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 70 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Modo New Brushed Gold II |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 21 144 ₴
- В наявності
- Код: 153332511
Стінки для душових кабін Radaway Modo New II 389074-99-01
21 144 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

