
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Квадратна кабіна Novellini Kali A-H 70x70 Crystal Clear KALIAH66L-1B + KALIAH66L-1B
Колекція KALI - ергономічні рішення з сучасним відтінком.
Ідеальний вибір для будь-якої ванної кімнати як з точки зору зовнішнього вигляду, так і практичності. Висока якість виготовлення, дизайн і сучасні технології поєдналися в майже ідеальний продукт.
Різний вибір розмірів і рішень дозволяє використовувати їх у малих і великих ванних кімнатах. Ця пропозиція адресована як індивідуальним замовникам, так і архітекторам і дизайнерам, які шукають цікаві рішення в економічному сегменті. Продукт створено з повагою до природного середовища.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Novellini |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 70 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Novellini |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 66 cm мм |
- Ціна: 32 601 ₴
- В наявності
- Код: 32868906
Стінки для душових кабін Novellini Kali KALIAH66L-1B+KALIAH66L-1B
32 601 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
