




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Кабіна Modo New Black II + вішалка 125x200 RADAWAY

Кабіни серії Modo New Black є ідеальним вибором для ванних кімнат. Чорний колір асоціюється з розкішшю, класом і вишуканим смаком. Він чудово поєднується з іншими кольорами у ванній кімнаті та має здатність як бути на передньому плані, так і гармонійно вливатися, стаючи в найкращому вигляді тонким акцентом. Наведене вище фото лише для ілюстрації та не відображає фактичних розмірів кабіни.

Характеристики кабіни

Кабіни Modo New Black II із вішалкою в стандартній комплектації, доступні з прозорим склом

Технічне креслення
Деталі технічного креслення
Методи складання кабіни
Незвичайні варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 125 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 125 cm мм |
- Ціна: 29 094 ₴
- В наявності
- Код: 100835887
Стінки для душових кабін Radaway Modo New Ii WalkIn 389125-54-01W
29 094 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


