




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

RADAWAY Modo New Black II з вішалкою, душова кабіна 115 см
Варіант продукту

Найважливіші функції продукту
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 115 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 115 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 27 261 ₴
- В наявності
- Код: 100835868
Стінки для душових кабін Radaway Modo New Ii 389115-01-01W
27 261 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


