




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стильна душова кабіна Rea Diamond Gold розміром 100×100 см виготовлена з безпечного прозорого загартованого скла. Модель підходить для установки на підлогу або душовий піддон.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 100 cm |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Rea |
| Мoдель | Diamond |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 26 458 ₴
- В наявності
- Код: 142073692
Стінки для душових кабін Rea Diamond REA-K6616
26 458 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

