
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Kabina Furo Black Kdd
Функції
Розміри салону Radaway Furo Black
Колір скла прозорий
Доступні варіанти кольорів скла
Особливості, які відрізняють серію FURO BLACK
Унікальна технологія покриття EasyClean
Загартоване безпечне скло товщиною 8 мм
Способи складання кабіни
Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY
Фотографії розміщення продукту
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Furo KDD |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 30 513 ₴
- В наявності
- Код: 112602461
Стінки для душових кабін Radaway Furo Kdd 80 10105080-54-01L
30 513 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
