




Доставка зі складу 5-10 днів.
Двомісна чорна душова кабіна HUGO 90 X 90 см
Надзвичайно функціональна кабіна HUGO BLACK
Представляємо вам нову серію кабін HUGO!
Двері та стінки виготовлені із високоякісного загартованого скла товщиною 6 мм із захисним покриттям Easy Clean.
Модель HUGO BLACK має ефективну систему нахилу, яка дозволяє легко відкривати та закривати двері. Система петель розроблена для ідеальної плавної роботи під час використання. Завдяки надзвичайно продуманим рішенням ущільнювачі дверей забезпечують 100% герметичність і надійність під час використання.
Перед покупкою ретельно виміряйте ширину та висоту виїмки. Правильно підібрані душові двері створять ідеальний вигляд ванної кімнати та забезпечать необхідну кількість приватності.
Дверцята придатні для установки на підлогу з лінійним зливом і на душовий піддон. У комплект входить повний комплект прокладок.
NANO EASY CELAN ПОКРИТТЯ
Покриття NANO Easy Clean, яким ми покрили скло на етапі виробництва, змушує воду конденсуватися на поверхні скла, а потім витікати разом із усіма забрудненнями. Використання цієї технології полегшує утримання салону в бездоганній чистоті.
Покриття Nano Easy Clen це:
БАГАТИЙ АСОРТИМЕНТ
Наша пропозиція також включає інші варіанти, розміри та кольори кабіни HUGO:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Rea |
| Мoдель | Hugo |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 29 924 ₴
- В наявності
- Код: 144711701
Стінки для душових кабін Rea Hugo Double REA-K6601
29 924 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж





