
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна Modo New Black II Factory 90x200 RADAWAY
Кабіни серії Modo New Black Factory ідеально підходять для інтер’єрів, натхненних нью-йоркськими мансардами та промисловим дизайном. Чорна сітка, виконана керамічною фарбою, підкреслить грубий і елегантний характер ванної кімнати. Завдяки тому, що геометричний декор наклеюється на скло в процесі гартування, кабіна характеризується довговічністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання. Наведене вище фото лише для ілюстрації та не відображає фактичних розмірів кабіни.
Характеристики кабіни
Кабіни Modo New Black II Factory доступні в стандартній комплектації з прозорим/заводським склом
Технічне креслення
Деталі технічного креслення
Способи складання кабіни
Незвичайні варіанти
Додаткові варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Modo New Black II Factory |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 28 211 ₴
- В наявності
- Код: 71068357
Стінки для душових кабін Radaway Modo New II Factory 389094-54-55
28 211 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
