
Доставка зі складу 5-10 днів.
Хромовані душові двері RAVAK 1QVA0U01Z1 CRV1-100 сатин+Прозорі ???? Один продукт CRV1 утворює половину кутової душової кабіни. У разі кутової кабіни з кутовим входом замовляйте 2 елементи CRV1. ???? ???розміри: 100 см ???кольори: профілі - Сатин ???наповнення безпечного скла: 6 мм; Банер???Висота виробу: 195 см???
???? Один продукт CRV1 утворює половину кутової душової кабіни. У разі кутової кабіни з кутовим входом замовляйте 2 елементи CRV1. Монтаж в облицьований плиткою кут ванної кімнати на піддони RAVAK ANGELA, ANGELA BASIC, PERSEUS, PERSEUS PRO, PERSEUS PRO CHROME, GIGANT PRO, PERSEUS PRO FLAT, GIGANT PRO FLAT, GIGANT PRO CHROME або безпосередньо на підлогу з вбудованим лінійний злив або зливна решітка.< /p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Ravak |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 35 680 ₴
- В наявності
- Код: 28905842
Стінки для душових кабін Ravake CRV1-100 1QVA0U01z1
35 680 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

