

Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна квадратна кутова кабіна KN2/PRIII з цільними орними дверима виготовлена із загартованого безпечного скла товщиною 6 мм. Конструкція висотою 195 см оснащена дверима з підйомним механізмом, що забезпечує зручне відкривання і щільне закривання кабіни, магнітним ущільнювачем, прозорими ущільнювачами, встановленими на нижніх краях дверей, і хромованою планкою. Все це забезпечує відведення води зі скляної поверхні всередині кабіни та запобігає її розбризкуванню за межі кабіни. Зручне відкривання дверей – навіть всередину – можливо завдяки функціональним хромованим ручкам під колір профілів. Регульовані настінні профілі дозволяють компенсувати кривизну стіни. Модифікація скляної поверхні Glass Protect включена у вартість виробу: Профіль: білий EWGlass візерунок: W0 Діапазон регулювання Bmin-max: 87,6-89 см Діапазон регулювання Cmin-max: 87,6-89 см Розмір E: 79 см Ширина входу. X: 111 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 34 797 ₴
- В наявності
- Код: 16624312
Стінки для душових кабін Sanplast Prestige III 600-073-0430-01-401
34 797 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

