




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Кабіна Premium Plus DWJ+S 100x70x190 см від RADAWAY

Деталі серії Premium Plus
Особливості кабіни PREMIUM PLUS DWJ+S

Технічна інформація
СТАНДАРТ

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платно)

Пропозиція включає 26 диз
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 32 909 ₴
- В наявності
- Код: 94415354
Стінки для душових кабін Radaway Premium Plus Dwj+S 100 33303-01-01N+33401-01-01N
32 909 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




