
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна Premium Plus DWJ+S 140x90x190 см з коричневого скла від RADAWAY
Деталі серії Premium Plus
Особливості кабіни PREMIUM PLUS DWJ+S
Технічна інформація
СТАНДАРТ
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платно)
Пропозиція включає 26 дизайнів на вибір. Також можна зробити індивідуальне гравіювання. Технологія лазерного гравіювання - довговічна технологія нанесення мотивів на скло. Гравірований малюнок завжди знаходиться зовні, завдяки чому скло не втрачає властивостей безпечного загартованого скла або його легко підтримувати в чистоті - скло захищене від бруду зсередини салону. Послуга лазерного гравіювання доступна в декількох варіантах скла: прозоре скло, Ultra Clear, ShowerGuard, Mirror, коричневе та графітове скло.
Відповідні акрилові душові піддони
Відповідні конгломератні душові піддони
Можна встановити прямо на підлогу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 37 006 ₴
- В наявності
- Код: 14918786
Стінки для душових кабін Radaway Premium Plus DWJ+S 3332301-08N+3340301-08N
37 006 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
