
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пропозиція поширюється тільки на душову кабіну:
Premium Pro 80/200 см у прозорому склі від Radaway
Серія Premium Pro — це поєднання класичного дизайну, перевірених технічних рішень і найвищої функціональності. Ці відмінні риси визначають популярність і позачасовість продуктів серії Premium Pro.
ПОЛЬЩСЬКИЙ ПРОДУКТ
Функції серії Premium Pro
Скло та його захист
Стандартна кабіна виконана з прозорого скла
Скло товщиною 6 мм гарантує тривале безпроблемне використання. Він стійкий до ударів, які можуть виникнути під час звичайного щоденного використання в салоні. Розбите безпечне скло, загартоване скло розбивається на дрібніші розмиті шматочки. Завдяки цьому ви можете бути абсолютно спокійні за себе та своїх близьких. Скло, яке використовується у всіх кабінах Radaway, відповідає вимогам стандартів безпечного скла PN:EN 12150:1.
Це невидимий неозброєним оком захисний полімерний шар, який наноситься під час обробки скла. Має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів. Для чищення вам знадобиться лише м’яка тканина та вода, що заощадить ваш час і гроші. Однак якщо з’являється забруднення, яке важче видалити, його можна легко очистити очисником скла, який не пошкоджує покриття EasyClean.
Щоб насолоджуватися захистом скла завдяки покриттю EasyClean протягом тривалого часу, його слід регулярно оновлювати. Це дуже просто: просто кожні 6 місяців ретельно мийте салон, наносите Glass Protector і відполіруйте захищене скло ганчіркою.
Технічні дані
Розміри кабіни з аукціону:
Додаткові параметри
Можливість придбати подовжувальні профілі, які збільшать номінальний розмір душової кабіни чи дверей на величину, вказану на піктограмі
Профілі розширення мають дві основні функції:
Ви хочете встановити душову кабіну, але вважаєте, що ваша ванна кімната незручна або занадто незвичайна? Боїтеся, що звичайна душова кабіна в ньому не поміститься? Програма «Made to Measure» дозволяє створити виріб на замовлення. Дизайнери Radaway створять кабіну відповідно до ваших індивідуальних потреб, втіливши ваші мрії про комфортний душ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Premium Pro PDD |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 39 937 ₴
- В наявності
- Код: 151858464
Стінки для душових кабін Radaway Premium Pro Pdd 1013000-01-01+1013600-01-01
39 937 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

