




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: EOS KDJ IS Серія Eos, завдяки використанню великих скляних панелей, вражає своєю легкістю та прозорістю конструкції, таким чином впливаючи на гармонію всього інтер’єру. Ці кабіни поєднують у собі красу, естетику та комфорт у всій красі. Безперечні переваги кабіни Eos KDJ I - найвища якість виготовлення і сучасний стиль: безпечне загартоване скло, що забезпечує стійке відчинення дверей всередину і назов
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 197 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Eos KDJ I |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 37 086 ₴
- В наявності
- Код: 112975774
Стінки для душових кабін Radaway Eos Kdj I 137523-01-01L
37 086 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





