



Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна кутова прямокутна Sanplast Prestige III KNDJ2/PRIII-90x120-S 600-073-0310-38-401 малюнок скла: Pure W0 Glass Protect модифікація скла колір профілю: блискуче сріблястий тип дверей: відкриваються можливість установки безпосередньо на на підлозі або в поєднанні з душовим піддоном Розміри довжина [см] : 120 ширина [см]: 90 висота [мм]: 198 ширина входу [см]: 77,7 Діапазон регулювання Bmin-max 1163-1177 Діапазон регулювання Cmin-max 876-890 Сучасні квадратні або прямокутні кутові душові кабіни з поворотними дверима та нерухомою стінкою KNDJ2/PRIII мають наповнення. Виготовлений із загартованого безпечного скла товщиною 195 см оснащена дверцятами з підйомним механізмом, що забезпечує зручне відкривання і щільне закривання кабіни, магнітним ущільнювачем, встановленими на нижніх краях дверей і хромованою планкою, що забезпечує відведення води з поверхні скла всередині кабіни і захищає від бризок за межами приміщення. Функціональна хромована ручка в колір профілів дозволяє компенсувати кривизну стінки Кронштейни, що стабілізують їхню конструкцію, є універсальними - встановлюються в лівому або правому виконанні. Модифікація скляної поверхні входить у вартість виробу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 198,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 40 780 ₴
- В наявності
- Код: 15490157
Стінки для душових кабін Sanplast Prestige III KNDJ2/PRIII-S 600-073-0310-38-401
40 780 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

