




Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: кабіни Modo New IV Walk-in — це нова якість у наших ванних кімнатах, яка перетворить кожну з них на модну, дизайнерську кімнату з класом! Це рішення останнім часом стає все більш популярним. Система передбачає розділення простору листами безпечного скла та кронштейнами. Кабіни виглядають найкрасивіше, якщо встановлені прямо на підлозі. Переваги кабіни Modo New IV: Безпечне, загартоване скло товщиною 8 мм відповідно до стандарту PN:EN 12150:1 з використанням профілів, що дозволяють вирівнювати вигин стінки, що забезпечує стійкість конструкції кабіни – захисне покриття, що полегшує очищення душової кабіни. Завдяки гідрофобним властивостям покриття краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів. Серві
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Walk-in |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 35 400 ₴
- В наявності
- Код: 96919407
Стінки для душових кабін Radaway Modo New Iv Walk In Front 389594-01-01+389094-01-01
35 400 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






