




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nes 8 — серія кабін з орними дверима, встановленими на трубчастих петлях, виготовлених із загартованого скла товщиною 8 мм. Залежно від ваших уподобань, вироби цієї серії можуть бути встановлені як з пороговою планкою, так і без неї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 75 cm |
| Марка | Radaway |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 55 758 ₴
- В наявності
- Код: 123254845
Стінки для душових кабін Radaway Nes 8 KDS II 10087110-01-01R+10080075-01-01
55 758 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




