
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Torrenta KDJ 110 (фронт) x120x195 см у прозорому склі Radaway
Аукціон на кабіну в ЛІВОМУ варіанті / поперечна дужка
Особливості серії Torrent
Скло та його захист
Кабіна має захисне покриття EasyClean Це невидимий неозброєним оком полімерний захисний шар, який наноситься в процесі обробки скла. Має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів. Для чищення вам знадобиться лише м’яка тканина та вода, що заощадить ваш час і гроші. Однак якщо з’являється забруднення, яке важче видалити, його можна легко очистити очисником скла, який не пошкоджує покриття EasyClean.
Технічні дані
Додаткові параметри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 38 477 ₴
- В наявності
- Код: 113018892
Стінки для душових кабін Radaway Torrenta KDJ 133211-01-01L+1330120-01-01
38 477 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
