
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВА КОМФОРТНА душова кабінаКомфортна класична душова кабіна доступна в різних формах. Петлі з сучасним виглядом і оптимальним розташуванням забезпечують виключно широкий вхід і високий комфорт використання. Познайомтеся з кабіною, унікальний стиль і функціональність якої доповнить інтер'єр будь-якої ванної кімнати. Переваги душової кабіни NEW COMFORT: Комфорт у використанні Ручка, встановлена на зовнішній і внутрішній стороні вхідних дверей, забезпечує комфорт під час використання душової зони. Мінімалізм форм і надійні рішення Безвідмовна петля, стійка до пошкоджень, дозволяє плавно відкривати і закривати двері. У той же час, він був розроблений, щоб зберегти його ідеальну стабілізацію. Завдяки класичній формі вони ідеально впишуться в будь-який стиль дизайну ванної кімнати. ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELDМи оснастили наші вироби зручними технологічними рішеннями - покриттям Active Shield, яке значно полегшує повсякденну роботу. Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від бруду, що утворюється водяним накипом і залишками косметики. НОВІ ДУШОВІ КАБІНИ КОМФОРТНапівкругла кабінаR55універсальна L/P90 x 90см Зовнішні розпашні дверіGRAPHITE GLASS ACTIVE SHIELD 6 M Примітка! Відправлення наложеним платежем здійснюється в межах 5 днів від замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Grafitowe |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 36 096 ₴
- В наявності
- Код: 45867651
Стінки для душових кабін New Trendy New Komfort R55 K-0435
36 096 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

