
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла кутова кабіна Sanplast Free Line KP4/FREE-80 600-260-0010-42-401
Розміри
Напівкругла кутова кабіна KP4/FREE з розпашними дверима, заповненими загартованим безпечним склом товщиною 6 мм. Двері відкриваються за допомогою елегантних петель у сучасному стилі, які монтуються зсередини та забезпечують легке відкривання та очищення. Герметичність забезпечується прозорими ущільнювачами на стінках і дверцятах, хромованою планкою, встановленою на піддоні, і зручним відкриванням дверцят користуються елегантними хромованими ручками, які дозволяють вирівняти вигин стіни. Висота 195 см забезпечує комфортне купання, особливо високим людям. Модифікація поверхні Glass Protect включена у вартість виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 40 352 ₴
- В наявності
- Код: 8260004
Стінки для душових кабін Sanplast Free Line KP4/FREE 600-260-0010-42-401
40 352 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
