
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна RADAWAY Modo X Black II Factory Walk-In 110 см
Варіант продукту
Найважливіші функції продукту
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Modo X Black II |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 10 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 34 301 ₴
- В наявності
- Код: 87985257
Стінки для душових кабін Radaway ModoxII Factory Walkin 389304-54-55
34 301 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
