




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: Premium Pro KDJСерія Premium Pro — це поєднання класичного дизайну, перевірених технічних рішень і найвищої функціональності. Ці відмінні риси обумовлюють популярність і актуальність виробів із серії Premium Pro: Безпечне загартоване скло, товщина якого відповідає стандарту PN: EN 12150:1. Можливість від'єднання та нахилу двері для легкого очищення кабіни - стійкі до перепадів температури і вологості - забезпечує герметичність кабіни. Захисне покриття, яке полегшує очищення душо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 39 280 ₴
- В наявності
- Код: 151846820
Стінки для душових кабін Radaway Premium Pro Kdj 1015110-01-01L+1016100-01-01
39 280 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



