

Доставка зі складу 5-10 днів.
Скло загартоване 6 мм, стандартна висота 1900 мм, петлі хромовані та компенсаційні профілі. Увага!!! Якщо вам потрібен незвичайний розмір - ми, звичайно, можемо вам допомогти. Зв'яжіться з нами по електронній пошті або по телефону Доступні варіанти профілю: глянцевий, срібний матовий, білий. затемнений чорний, готичний, коричневий, графіт, молочна смужка** Ціни на окремі варіанти скла можуть відрізнятися відрізняються - зв'яжіться з нами електронною поштою або телефоном, щоб отримати оцінку кабіни. Sanswiss, що входить до групи Ronal, вже багато років є беззаперечним лідером на європейському ринку ванних кімнат. Візитною карткою цього виробника є перш за все висока якість і елегантний дизайн. Sanswiss пропонує широкий вибір душових кабін майже всіх форм і розмірів. Всі кабіни покриті спеціальним покриттям, яке запобігає накопиченню накипу та іржі. Якщо ви понад усе цінуєте якість і довговічність, кабіни Sanswiss — ідеальне рішення для вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanswiss |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 42 667 ₴
- В наявності
- Код: 2677371
Стінки для душових кабін Ronal Topr TOPR550805007
42 667 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

