
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна квадратна SUPERIA WHITE 90x90 права
НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ КОМПАНІЙ
Декоративна рамка виконана в техніці друку фарбою по кераміці. Переваги кабіни: Красивий сучасний зовнішній вигляд, покриття ActivShield дозволяє легко підтримувати кабіну в чистоті, білі профілі дозволяють вирівняти вигини стін, Петлі з функцією підйому, двері відкриваються всередину і назовні, магнітні ущільнювачі, мінімалістична ручка, можливість кріплення на піддон або на підлозі (подробиці нижче)< /p>
Можливість установки
- на підлозі ЗВЕРНІТЬ УВАГУ розмір уздовж осі скла приблизно на 2-3 см менший за вказаний розмір, наприклад, 90x90 Загартоване прозоре безпечне скло 6 мм Антиобростаюче покриття ActivShield полегшує утримання салону в чистоті Покриття Active Shield - стандартне має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не залишаються на поверхні скла, вони просто стікають, не залишаючи слідів. Щоб насолоджуватися перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання. Рекомендуємо використовувати засоби для догляду за душовою кабіною, наявні в нашій пропозиції
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Superia Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 47 433 ₴
- В наявності
- Код: 94111268
Стінки для душових кабін New Trendy Superia K-0605
47 433 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

