
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла душова кабіна Eos PDD I 90x90x197 см від:
Предметом продажу є кабіна Eos PDD I 90х90х197 см з прозорим склом, подвійні розпашні двері, без піддону.
Серія Eos, завдяки використанню великих скляних панелей, вражає своєю легкістю та прозорістю конструкції, таким чином впливаючи на гармонію всього інтер’єру. Ці кабіни поєднують у собі красу, естетику та комфорт у всій красі. Найвища якість виконання і сучасний стиль - беззаперечні переваги цієї серії.
Переваги кабіни Eos PDD I:
Прозоре скло:
Профілі Chrome:
На фотографії нижче зліва показано трубчасту петлю з інноваційною системою позиціонування дверей. З правого боку розташована система, що дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 10 мм.
На фото внизу зліва показані ущільнювачі, що забезпечують герметичність кабіни. З правого боку форма роз’єму дозволяє зливати воду всередину кабіни.
На фото нижче показано елегантні хромовані деталі.
Захисне покриття EasyClean полегшує очищення душової кабіни. Завдяки гідрофобним властивостям покриття краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень.
Технічне креслення:
Додатково оплачуються опції:
Ми пропонуємо душові кабіни, двері для перегородок, конструкції для ванн, душові піддони, душові піддони під плитку та лінійні водостоки від Radaway.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 197 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Eos PDD |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 40 579 ₴
- В наявності
- Код: 77921861
Стінки для душових кабін Radaway Eos Pdd 3760301-01N
40 579 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

