
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна напівкругла кутова Sanplast KP4/FREEII 80x80 600-261-0010-42-401
Нове душове рішення KP4/FREE II - це пропозиція напівкруглих кабін висотою 200 см. Наповнення із загартованого безпечного скла товщиною 6 мм із модифікацією скляної поверхні Glass Protect робить душову кабіну довше виглядаючою як нова, а купання в ній буде суцільним задоволенням. Двері кабіни відкриваються за допомогою елегантних петель, які встановлюються пласко зсередини та забезпечують легке відкривання та чищення. Герметичність забезпечується прозорими ущільнювачами на стінках і дверцятах, хромованою планкою на піддоні і магнітним ущільнювачем. Елегантні двоточкові ручки роблять відкривання дверей зручним. Регульовані настінні профілі дозволяють компенсувати кривизну стіни. Продукт дозволяє створити душовий простір як у меншій, так і у великій ванній кімнаті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanplast |
| Мoдель | Free Line II |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 44 193 ₴
- В наявності
- Код: 50678606
Стінки для душових кабін Sanplast FreeLine II KN4/FREEII-80 W0 600-261-0010-42-401
44 193 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

