
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла кабіна з розсувними дверима SanSwiss Ronal Top-Line mat Інформація про продукт: - Ширина A (мм): 800- Ширина входу (мм): 401- Радіус (мм): 550- Висота (мм): 1900- Колір профілю: сріблясто-матовий - Прозоре скло - 6 мм загартоване скло з покриттям Aquaperle - Ущільнення Розміри magneticStandard призначені для установки на душовий піддон. При установці безпосередньо на підлогу уточнюйте розміри ванної частини на сторінці 214. Великий вибір моделей, великий вибір розмірів і фактури скла - характерні риси серії TOP-LINE. Його сучасний дизайн і тонкі профілі роблять його продуктом, який задає новий тренд. Все це дозволяє надзвичайно легко вибрати для себе товар із серії TOP-LINE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanswiss |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 42 789 ₴
- В наявності
- Код: 9435825
Стінки для душових кабін Ronal TOPR TOPR550800107
42 789 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
