




Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: EOS KDS IS Серія Eos, завдяки використанню великих скляних панелей, вражає своєю легкістю та прозорістю конструкції, таким чином впливаючи на гармонію всього інтер’єру. Ці кабіни поєднують у собі красу, естетику та комфорт у всій красі. Безсумнівними перевагами кабіни Eos KDS I є найвища якість виготовлення та сучасний стиль: безпечне загартоване скло товщиною 6 мм, що забезпечує стійке відчинення дверей всередину та назовні. Петля для труб з інноваційною системою позиціонування дверей. Ергономічна система металевих ручок, що дозволяє вирівняти кривизну стіни 10 мм Прокладки, що забезпечують герметичність кабіни. Покриття Easy Clean – захисне покриття, яке полегшує очищення душової кабіни. Завдяки гідрофобним властивостям покриття, краплі води не затримуються на поверхні скла, вони просто стікають, не залишаючи відкладень, стійких до перепадів температури і вологості - забезпечує герметичність кабіни душовий піддон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 197 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Eos KDS I |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 40 137 ₴
- В наявності
- Код: 112975871
Стінки для душових кабін Radaway Eos Kds I 13755401-01L
40 137 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






