
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна RADAWAY Modo New Black II Frame 125 см
Варіант продукту
Найважливіші функції продукту
Технічні характеристики продукту
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 125 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 150 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 125 cm мм |
- Ціна: 36 510 ₴
- В наявності
- Код: 76181960
Стінки для душових кабін Radaway Modo New Ii Frame WalkIn 389125-54-56
36 510 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
