
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла кутова кабіна Sanplast Prestige III KP2/PRIII-90 600-073-0530-38-401
Розміри
Сучасна напівкругла кутова кабіна KP2/PRIII з цільними орними дверима має наповнення із загартованого безпечного скла товщиною 6 мм. Конструкція висотою 195 см оснащена дверима з підйомним механізмом, що забезпечує зручне відкривання і щільне закривання кабіни, магнітним ущільнювачем, встановленими на нижніх краях дверей і хромованою планкою, що забезпечує відведення води від скляної поверхні всередині кабіни і захищає від бризок назовні - також можливе завдяки функціональним хромованим ручкам в колір профілів для компенсації кривизни стінки Модифікація скляної поверхні Glass Protect входить у вартість виробу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 42 587 ₴
- В наявності
- Код: 15490154
Стінки для душових кабін Sanplast Prestige III KP2/PRIII-90-S 600-073-0530-38-401
42 587 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
