

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Блискуча душова кабіна BSDPS

Виріб, що складається з душових дверей із нерухомою стінкою, дозволяє створити квадратну або прямокутну душову кімнату. Виріб складається з душових дверей, що складаються з двох частин (одна нерухома та одна рухома частини створюють двері, що відкриваються назовні) і цільної нерухомої стінки. . Лівий або правий варіант виробу відрізняється розташуванням дверних петель (погляд із зовнішнього боку). Ліва душова кабіна суміщена з лівим варіантом B SET.
Технічні дані:
розмір: 1083-1095x783-795x1950 BSDPS-110/80 P кабіна хром+прозора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Ravak |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 45 639 ₴
- В наявності
- Код: 17629934
Стінки для душових кабін Ravak Brillant Bsdps 0UPD4A00Z1
45 639 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
