
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Eos DWD+S 80x70x197 см з прозорого скла RADAWAY - ПРАВИЙ ВАРІАНТ
Деталі серії Eos DWD+S
Функції кабіни EOS DWD+S
Технічна інформація
СТАНДАРТ
На жаль, під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому раз на 6 місяців рекомендуємо використовувати EasyClean і Glass Protector, які освіжають захисний шар. (Засоби для догляду доступні на наших аукціонах) ВСТАНОВЛЕННЯ БЕЗ ПОРОГОВОЇ НАКЛАДКИ Стандарт включає всі елементи, необхідні для монтажу душової кабіни, як з порогом, так і без нього
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платно)
Можна встановити прямо на підлогу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 197 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Eos DWD+S |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 40 419 ₴
- В наявності
- Код: 117246717
Стінки для душових кабін Radaway Eos Dwd+S 137994-90-01+137994-48-01
40 419 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
