




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Nes PTD кабіна 80x80x200 RADAWAY ХРОМ

Характеристики кабіни

Стандартна кабіна виконана з прозорого скла

Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. На фото № 1 показано скло без покриття, на фото № 2 – з покриттям Easy Clean. Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
Технічне креслення
Способи складання кабіни
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
Незвичайні варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 80 cm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Nes PTD |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 44 729 ₴
- В наявності
- Код: 91539060
Стінки для душових кабін Radaway Nes Ptd 10051000-01-01+10051400-01-01
44 729 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
