
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис серії TOP-LINE: Симбіоз простоти і сучасності, великий вибір розмірів і фактур скла - характерні риси серії TopLine. Його сучасний дизайн і ультратонкі профілі роблять його продуктом, який задає новий тренд. Все це дозволяє надзвичайно легко вибрати для себе виріб із серії TopLine. Характерні особливості серії TOP-LINE: - 6 мм і 4 мм загартоване безпечне скло - Вибір 5 різних стекол - Стандартна висота 1900 мм - Можливість виготовлення на замовлення. кабіни - Якість підтверджена стандартом EN 14428:2008+A1 - Стандартне покриття Aquaperle - Розсувні двері TOPAC: Кутовий вхід з розсувними дверима - Ширина до 1200мм - Магнітне ущільнення Тепер безкоштовна доставка безпечним транспортом кабін Ronal / Sanswiss та душових піддонів за передоплатою! Якщо ви зацікавлені в цьому продукті, підтвердьте наявність - більшість продуктів Sanswiss можуть бути надіслані вам протягом 3 робочих днів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 70 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Sanswiss |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
- Ціна: 42 467 ₴
- В наявності
- Код: 12208297
Стінки для душових кабін SanSwiss TOP-Line TOPAC07000407
42 467 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

