
Доставка зі складу 5-10 днів.
Квадратні двері для душової кабіни Oltens Hallan + стінка Двері для душу: ширина: 80 см2 рухомі складні частини для установки в нішу або зі стіною Фактичні розміри при установці в нішу: 77,5-80,5 см Ширина входу: 68 см регулюється на профілі 2 см з одного боку, 1 см з іншого боку, висота 195 см, скло прозоре, товщина 6 мм Покриття Oltens SmartClean полегшує утримання в чистоті Універсальна монтажна (права або ліва) петля з можливістю підйому Колір профілю: чорний матовий Бічна душова стінка для дверей Ширина: 100 см, регульована 1,5 см (діапазон 97,5 - 99 см) висота Прозоре загартоване скло 192,5 см, товщина 6 мм. Покриття Oltens SmartClean полегшує утримання брекета в чистоті настінний профіль чорного матового
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Oltens |
| Мoдель | Hallan |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 41 450 ₴
- В наявності
- Код: 142473337
Стінки для душових кабін Oltens Hallan 20201300
41 450 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

