




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

П'ятикутна кабіна Radaway Nes Black PTJ

Функції
Розміри салону Radaway Nes Black

Колір скла прозорий
Відмінні особливості серії Nes Black
Унікальна технологія покриття EasyClean

Загартоване безпечне скло товщиною 6 мм
Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY
Гарантія якості! 1. Польський виробник якісних, комфортних і водночас дизайнерських душових кабін! 2. Ми допомагаємо забезпечувати клієнтів найкращою продукцією та реалізовувати унікальні дизайни душових кабін! 3. Багаторічний досвід дозволяє нам надавати підтримку на кожному етапі, починаючи від вибору правильної кабіни, через замовлення і закінчуючи установкою.
Фотографії розміщення продукту
Способи складання кабіни
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 44 648 ₴
- В наявності
- Код: 91539056
Стінки для душових кабін Radaway Nes Ptj 10052000-54-01L+10052900-54-01
44 648 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
