
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
- Тип: квадрат- Довша сторона: 80 см- Коротша сторона: 80 см- Висота: 200 см- Вхід: розпашні двері- Наповнення: прозоре скло- Захисне покриття: так- В комплекті: кабіна без піддону- Кріплення : правий , лівий, універсальний - Колір профілю: хром - Покриття профілю: глянець
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Riho |
| Мoдель | Novik |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 45 037 ₴
- В наявності
- Код: 85092197
Стінки для душових кабін Riho Novik Gz2080080
45 037 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
