




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SANSWISS WALK-IN CABIN розсувний CAW2
Cadura 100 права чорна
КАТ. НОМЕР CAW2D1000607
CADURA — це нова лінія душових кабін SanSwiss, що поєднує в собі витончений дизайн та ергономічні деталі, матеріали найвищої якості та нові функціональні можливості. Це сучасний, оригінальний дизайн фурнітури та ергономічна та надзвичайно сучасна ручка. Система «Soft open/close» в розсувних кабінах гарантує надзвичайно високий комфорт використання. Кабіни серії CADURA - це поєднання оригінального стилю та функціональності на найвищому рівні, розроблені та виготовлені з надзвичайною увагою до деталей. Пропозиція для людей, які цінують комфорт і вишуканий стиль
Розміри:
Діапазон регулювання довжи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Sanswiss |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 45 693 ₴
- В наявності
- Код: 96702721
Стінки для душових кабін Sanswiss Cadura Walk-In CAW2 CAW2D1000607
45 693 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

