




Доставка зі складу 5-10 днів.

Nes 8 Black KDJ I Frame cabin 80x70x200 RADAWAY R

Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає фактичних розмірів кабіни. У кабіні є всі необхідні компоненти для монтажу як з порогом, так і без нього. Кабіни NES можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу.

Серія Nes 8 Black створена для людей, які цінують сучасний дизайн і найвищу якість виготовлення. Чорні елементи кабіни зроблять простір виразним і підкреслять характер ванної кімнати. Чорні лінії, характерні для моделей Frame і Factory, зроблені фарбою для кераміки. Завдяки злиттю оздоблення зі склом у процесі гартування, кабіна характеризується міцністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання. Перевагою кабін Nes 8 є скло товщиною 8 мм, а також спеціальна система, що дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм.

Характеристики кабіни
Стандартно кабіна оснащена рамковим склом
Технічне креслення
Способи складання кабіни
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
Незвичайні варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Nes 8 Black KDJ I |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 41 623 ₴
- В наявності
- Код: 94415021
Стінки для душових кабін Radaway Nes 8 Kdj I Frame 10072080-54-56R+10089070-54-56
41 623 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж


