




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна New Comfort, п'ятикутна, розміри 90х90х195 см від NEW TRENDY в прозорому склі
Кабіна універсальна - можлива установка як лівого, так і правого варіанту.
*Пропозиція поширюється лише на душову кабіну.
Характеристики кабіни

Нова модель Komfort має елегантні хромовані деталі.
Безвідмовна петля, стійка до пошкоджень, дозволяє плавно відкривати та закривати двері. У той же час він був розроблений, щоб зберегти свою мінімалістичну форму.
Технічна інформація

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (**платні)
ВАРІАНТИ СКЛА
Стандартно прозоре скло.

Захист скла

Якщо ви плануєте встановити душову кабіну на піддон - ви знайдете відповідні піддони на наших аукціонах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 41 343 ₴
- В наявності
- Код: 45867656
Стінки для душових кабін New Trendy New Komfort K-0294
41 343 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

