




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Radaway Kabina Nes Black Kdj II

Функції
Розміри салону Radaway Nes Black

Колір скла прозорий
Відмінні особливості серії Nes Black
Унікальна технологія покриття EasyClean

Загартоване безпечне скло товщиною 6 мм

Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY
Фотографії розміщення продукту
Способи складання кабіни
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 100 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 44 247 ₴
- В наявності
- Код: 90660415
Стінки для душових кабін Radaway Nes Kdj Ii 10032090-54-01R+10039100-01-01
44 247 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




