




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy NEW SOLEO квадратна душова кабіна 70x70 см прозоре скло D-0139A/D-0086B-WP - специфікація
Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Обслуговування від дверей до дверей - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі несправності до вашої ванної кімнати приїде сервісний технік, щоб усунути несправність. Вам не доведеться нікуди відправляти товар, адже весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом. Завдяки послугам «від дверей до дверей» New Trendy ви будете міцно спати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 70 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 70 cm мм |
- Ціна: 42 051 ₴
- В наявності
- Код: 46542768
Стінки для душових кабін New Trendy Soleo D-0139A/D-0086B-WP
42 051 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





