




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна Furo Walk-In 160x200 права RADAWAY

Характеристики кабіни

Кабіни Furo Walk-In стандартно мають прозоре скло

Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. На фото № 1 показано скло без покриття, на фото № 2 – з покриттям Easy Clean. Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.

Технічне креслення
Способи складання кабіни
Незвичайні варіанти
Додаткові варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 160 cm |
| Коротка сторона | 160 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Furo Walk-In |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 160 cm мм |
- Ціна: 41 703 ₴
- В наявності
- Код: 98550155
Стінки для душових кабін Radaway Furo WalkIn 10106838-01-01R+10110794-01-01
41 703 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





