
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту Кутовий вхід з розсувними дверима Стандартні розміри Висота 1900 мм Загартоване скло 4 і 6 мм Магнітне ущільнення Покриття акваперлом включено у вартість Спеціальні розміри Ширина від 700 до 1000 мм Висота 1900 мм Технічні дані Форма_x000D_ Квадратний спосіб відкриття дверей_x000D_ Колір ковзного профілю_x000D_ Срібний матовий скляний візерунок_x000D_ Прозоре покриття для легкого очищення_x000D_ Так Гідромасаж_x000D_ Без сауни_x000D_ Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanswiss |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 44 876 ₴
- В наявності
- Код: 7709120
Стінки для душових кабін SanSwiss Top-Line TOPAC TOPAC08000107
44 876 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
